rodzina 500 parasol-smKto jeszcze nie zdążył złożyć wniosku o przyznanie świadczenia "500 plus" powinien się pośpieszyć.

Zostało jeszcze niespełna 2 tygodnie! do upływu terminu aby móc uzyskać wyrównanie świadczenia wychowawczego od 01 kwietnia 2016r.

Przypominamy, że jeśli zostanie złożony poprawnie wypełniony wniosek o "świadczenie wychowawcze "500 plus" do 1 lipca włącznie to otrzymamy pieniądze z wyrównaniem.

Zachęcamy wszystkich którzy jeszcze nie złożyli wniosku o przyznanie świadczenia 500 plus na drugie i kolejne dziecko lub także na pierwsze dziecko przy spełnieniu kryterium dochodowego (800,00zł na osobę lub 1200,00 jeśli członkiem rodziny jest dziecko niepełnosprawne).

Wnioski złożone od 2 lipca o świadczenie "500 plus" będą naliczane od miesiąca w którym wniosek ten zostanie złożony, bez wyrównania. Do programu będzie można dołączyć w dowolnym momencie.

Wnioski można składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Masłowie z siedzibą Masłów Pierwszy ul. Jana Pawła II 5, wysłać pocztą lub przez internet korzystając z bankowości elektronicznej, systemu Emp@tia, platformy ePUAP oraz PUE ZUS.

Na dzień 20 czerwca wpłynęło 904 wnioski. Od początku kwietnia wypłaciliśmy już 1 067 666,00 dla 699 rodzin. Kolejne decyzje będą sukcesywnie wydawane z zachowaniem kolejności wpływu.

Pracownicy GOPS-u są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!

Logotypy grantodawców projektu